Cennik

PSYCHOTERAPIA

Indywidualna (45-50 minut) - 170 zł

Par i małżeństw (50 minut) -  250 zł

Rodzinna (50 minut) - 250 zł

Grupowa (90 minut) - 100 zł od uczestnika grupy

 

SUPERWIZJA

50 minut sesji  - 200 zł

Cena dotyczy każdego rodzaju pracy z pacjentem indywidualnym, parą czy rodziną. 

Szczegóły w zakładce superwizja. 

 

CENNIK DLA OSÓB Z ZAGRANICY

Prowadzimy terapię on-line również z Polonią żyjącą czy też pracującą za granicą. Praktykujemy zasadę znaną jako "win - win", z angielskiego "wygrany - wygrany", czyli najbardziej etyczną odmianę porozumienia, gdzie obie strony coś zyskują. W praktyce wygląda to tak, że stosujemy stawki dużo niższe niż średni koszt terapii w danym kraju, ale nie mniej niż cennik polski. Szczegóły omawiamy z każdym klientem indywidualnie.

 

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Preferujemy płatności gotówkowe, niemniej jednak możliwe są płatności przelewem. Nie posiadamy terminala płatniczego, nie można więc płacić kartą.

 

BADANIA PSYCHOLOGICZNE

Koszt badania psychologicznego waha się od 100zł do 500zł w zależności od zaawansowania testu, ewentualnej konieczności wystawienia opinii psychologicznej czy wywiadu z innym członkiem rodziny niż osoba badana.

Cenę podamy więc Państwu przed badaniem, w zależności od tego, z czym się do nas zgłosicie.

 

UWAGA

W związku z częstymi pytaniami dotyczącymi różnych możliwości finansowania terapii informujemy, że: umożliwiamy opłatę za nasze usługi również w ramach prywatnych ubezpieczeń medycznych oraz finansowanych przez Fundacje i Stowarzyszenia, oraz inne podmioty prywatne i publiczne, np. pracodawców, opiekę społeczną, PCPR, PFRON, gminę, powiat czy województwo. Wystawiamy faktury i zaświadczenia o korzystaniu z danej formy pomocy w naszym Ośrodku.

 

Nie przyjmujemy na NFZ